Wojownicy Strona Główna Wojownicy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przysz?o?? krasnoludzkiego berserkera
Autor Wiadomość
Wielki Top?r
Mistrz G?r

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-07, 04:03   Przysz?o?? krasnoludzkiego berserkera [Cytuj]

Tak wi?c po dzisiejszym turnieju tak zaczynam si? zastanawia?, czym mia?bym si? zaj??, kiedy walka staje si? niemo?liwa, bo top?r pr?buje uciec z r?k.

Bo z tego co dzi? zauwa?y?em, to wielki z?y b?g i w?adca Severanu, istota kt?r? zw? Panem I W?adc?, a tylko niekt?rzy o?mielaj? si? m?wi? do? per Wojtek, wraz z b?ogos?awie?stwem rycerzy, ?owc?w, mnich?w oraz paladyn?w, przekln?? biednego krasnoludzkiego berserkera, kt?rym jestem ja.

A objawi?o si? to tym, ?e w niemal KA?DEJ mej walce, dziwna si?a odpycha?a m?j Top?r od celu. Jakie? si?y nieczyste, czy inne diabelstwa, nie znam si? na tym, lecz ku przera?eniu stwierdzi?em, ?e w tej chwili jestem w stanie pokona? co najwy?ej pocz?tkuj?cego adepta szko?y rycerskiej.

Tak wi?c mo?e znajdzie si? jaka? karczma, gdzie by by?o trzeba krasnoluda za barmana, albo zorganizujecie akcj?:"Podziel si? posi?kiem z krasnoludem".
Bo c?? ma pocz?? wojownik, kt?ry nawet dinozaura stoj?cego przed nim kilkana?cie centymetr?w nie jest w stanie trafi? toporem.

PS.
Tekst ten mia? na celu ekspresj?, aby flustracja spowodowana walkami turniejowymi nie odbi?a si? na zdrowiu. Je?eli ja, jako berserker, kt?ry pod wzgl?dem pkt trafie? jest chyba w czo??wce (ustawienie postaci pod pewne klasy) ma RZECZYWIST? ?redni? z 7 walk w trafieniach w okolicach 15-20%, to ja przepraszam, ale na czym ta gra ma polega???
Normalnie mia?em turniej totolotka, cyfry nic nie znaczy?y.

A najlepsze, ?e na ko?cu sflustrowany zaatakowa?em pierwszego z najemnik?w pod wzgl?dem poziomu, a zwie si? Vlad Ingerholm i chocia? wszystkie znaki na niebie i ziemi m?wi?y ?e przegram, klasowo tak?e wr?g sromotny, a potem z samych statystyk te? pora?ka by?? murowana.....JA WYGRA?EM!!!
I to podbi?o rzeczywiste ?rednie trafienie z tych 7 walk.

Tak wi?c zach?cam wszystkich sflustrowanych, aby zamiast narzeka? na losowo??, cho? to i tak nie da, odreagowali si? w tym temacie w inteligentny spos?b.
Za?o?ymy tutaj k??ko wzajemnej adoracji, zaczniemy si? pociesza? na wzajem, mo?liwe ze w przysz?o?ci ka?dy otrzyma pluszowego krasnoluda by m?c si? w koncie wyp?aka? w niego i tak damy rade utrzyma? r?wnowag? emocjonaln? graj?c w Wojownik?w.

A mo?e kiedy?, gdy Wojownicy stan? si? najpopularniejsz? gr? w Polsce, ten nasz ma?y k?cik b?dzie prekursorem nowej formy psychoterapii dla os?b targaj?cych na w?asne ?ycie z powodu pseudolosowo?ci.
-
-
-
-
-
-
Je?eli doczyta?e? ten tekst do ko?ca, to albo radz?, by? odstawi? te tabletki... >:D

PS2
Kiedy nowa era?? :P

-----------------------------------------
(\_/)
(o.O)
(>/<) To jest kr?liczek, skopiuj go do swojego podpisu aby pom?c mu w dominacji nad ?wiatem.

[Profil] [PM] [E-mail]
    G?rskie Klany

Wielki Top?r
Mistrz G?r

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-07, 04:09    [Cytuj]

Poprosz? moderacj? o wykasowanie TEGO posta po przeniesieniu tematu do INNE---->TEMATY OG?LNE.

BO tutaj mo?ecie to uzna? jako niepotrzebny spam ;-)

(\_/)
(o.O)
(>/<) To jest kr?liczek, skopiuj go do swojego podpisu aby pom?c mu w dominacji nad ?wiatem.
[Profil] [PM] [E-mail]
    G?rskie Klany

Uthar
Szara eminencja

Mroczny Elf
Szermierz
Wysłany: 2007-04-07, 07:24    [Cytuj]

Masz racje... Niestety teraz klasami do poprawki s? berek, barb i gwardzista, bo reszta po za przepakowanymi ?owcami i palladynami sta?a sie okej (i kto to m?wi :P ). W sumie mi sie uda?o, ale widac, ?e trzeba nstawiac rase pod klase, a mroczniak jest lepszym od krasnoluda berkiem (lol).
[color=#009999]Na szcz?scie ju? Absolwent [b]Turkusowej Szko?y Rycerskiej[b][/color]
?mier? ma wiele obliczy jednym z nich jestem ja.
Gdy upad?e? powsta?.
[color=#009999][/color]
[/center][/b][/b]
[Profil] [PM]
    Bezbarwny

Cerester
Zwyk?y kra? ;)

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-07, 11:22    [Cytuj]

Ja swoje przemy?lenia turniejowe na pewno uzewn?trzni? tutaj...
Przekle?stwem berka jest zbyt kr?tka walka... Niestety jest to wina zwalonego sprz?tu, kt?ry pozwala klasom nie posiadaj?cym klasowej si?y ostro przypakowa? dmg.
Berk chc?c trafia? szerma musi po?wi?ci? albo si?? ciosu, albo ?ywotno??... i to nie daj? gwarancji, ?e te 40% wejdzie w pierwszych rundach.
Czuj? si? jak kompletna pora?ka ;P
[Profil] [PM] [E-mail]
    Legia P??ksi??yca

rzeszut
.Hard Core.

Mroczny Elf
Mnich
Wysłany: 2007-04-07, 12:11    [Cytuj]

c??, ja narzeka? nie powinienem, jako mroczny elf mnich absurdalnie dobra?em klas? do rasy i kompletnie bez sensu ja prowadzi?em, ale po ostatnich zmianach w grze nagle okaza?o si?, ?e nie tak do ko?ca spapra?em spraw?. HP wzros?o prawie o 50 % nie m?wi?c o trafieniach i unikach.

ale biednych krasnolud?w z racji pami?ci o wielkim Gimlim mi ?al.

pozdrawiam :) trzymajcie si?, pami?tajcie ?e zawsze mo?ecie liczy? na wikt i opierunek u drowa:)

http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=22695
http://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71055707
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
    Mroczne Przymierze

Cerester
Zwyk?y kra? ;)

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-07, 13:11    [Cytuj]

Cuda... gra sama z siebie naprawia skaszanione postacie - magia... a ludzie od Windowsa powiadaj?, ?e ich system jest przyjazny u?ytkownikowi...

I dupa... 4/7 z tymi co na poprzednim 7/7...
Z najwi?kszym cieniasem wtopa minimalna a z tymi gro?niejszymi po maksie...
Tak to jest jak ma si? tylko szerm?w do lania... ni?ej nie ma nawet sensu... bo co ja jestem, ?eby przedszkole bi?? I tak by mnie rozchrzanili na drobne.
Kasowalnia coraz bli?ej...

[Profil] [PM] [E-mail]
    Legia P??ksi??yca

Madaj

Elf
Szermierz
Wysłany: 2007-04-07, 17:27    [Cytuj]

szermy (przynajmniej ja :P ) za dobrze nie beda mialy/mieli :P . Bo teraz bedzie problem rozwalic mnicha z 5k zycia i ktory ustoi na luzie 60-70 rund :P tak samo z rycerzami tylko z nimi jeszcze gorzej bo jak ten walnie to walka konczy sie po 2-3 strzalach :D

Duszek_Ontario
<u-271>

P?? Elf
?owca
Wysłany: 2007-04-07, 17:34    [Cytuj]

Szermy to w og?le zawsze mia?y ci??ko^^
[Profil] [PM] [E-mail]
    Legia P??ksi??yca

Cerester
Zwyk?y kra? ;)

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-07, 20:15    [Cytuj]

Sio! Przepaki bezczelne! Tutaj krasnoludy dogorewaj?... a Wy swymi n?dznymi komentarzami styp? przerywacie... Nie wiem Wielki Toporze jak im nie wstyd... Na?miewa? si? z kalek.
[Profil] [PM] [E-mail]
    Legia P??ksi??yca

Wielki Top?r
Mistrz G?r

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-08, 00:01    [Cytuj]

Z uszu naszyjnik...

A w wojownikach nie ka?dy krasek ma ci??ko.

Taki krasnolud ?owca......?owi ryby i ma czym wy?ywi? rodzin?. Tylko musi czasami soku z cytryny si? napi?, by szkorbut go nie dopad?.

Albo krasnolud rycerz.....jak b?dzie ju? za stary na wojowanie, ?ci?gnie zbroj? i ma elegancki piecyk kt?ry b?dzie go grza? na zim?.

O krasnoludzie mnichu nawet nie wspominam, zamknie si? w klasztornej piwniczce i b?dzie mszalne obraca?.

Krasnolud paladyn wpadnie do mnicha w odwiedziny i razem opr??ni? piwniczk?.

A krasnolud berserker?? Wpadnie w sza?, to powiedz? ?e nie asertywny i wszystko si?? chce rozwi?zywa?. Cho? i tak jest niewiele silniejszy od przyk?adowego szermierza.

Powiadam wam bracia, w Severanie, gdzie magia zabroniona, jednak magii jest pe?no.
I wyczuwam z?? magi? unosz?c? si? w powietrzu, godz?c? w berserker?w, a kt?ra sprawi?a tak?e, ?e niekt?rzy stali si? ?ywotni jak trolle.

I s?uchy nios?, ?e stoi za tym pot??ny czarnoksi??nik Mruczek, kt?ry tak naprawd? trz?sie ca?ym tym ?wiatem i tylko daje z?udzenia, ?e jest tu jakiekolwiek prawo. W?adca Lotharsis to jego marionetka. Koniec jest blisko, czeka nas zag?ada, Mruczek przygotowywuje swoj? armi? "?ywotnych" i ostatnie osoby, mog?ce go powstrzyma?, "obdarowa?" kl?tw? "A zezniesz si? dzadu".

Tak wi?c chowajcie swoich zmar?ych, on jest blisko, jego kr?lestwo nast?pi ni nie b?dzie alternatywy.

No prawie, bo my w G?rskiej Wiosce ostro fedrujemy i wydobywamy ca?e pok?ady adamantu z G?r Kr?tych, aby zbudowa? lataj?c? maszyn?, kt?ra w dniu zag?ady wyniesie nas poza ten ?wiat.
Naszym celem jest planeta zwana Ziemi?.
Nie uwierzycie, ale na jej powierzchni mieszkaj? sami ludzie, ale nie tacy jak u nas, potrafi?cy walczy? i twardzi, ale mo?na ich por?wna? do naszych kr?w. Gin? od jednego poci?gni?cia toporem.
I nie widz? nic poza czubkiem w?asnego nosa.

A pod ich stopami, w ?rodku ziemi ?yje nasz lud, krasnoludy pod wodz? Kr?la Gromd VI, zwanego przez cz??? ludzi, kt?rzy go widzieli g??biach swych kopalni w?gla Skarbkiem.

Niestety, jest tam dosy? spokojnie, bo w ziemi nie posiadaj? wrog?w.
Lecz gdy koniec nadejdzie i Mruczek osi?gnie wystarczaj?c? moc, by nie musie? si? ukrywa? za postaci? PiW, nie b?dzie innego wyj?cia.....

Chyba ?e kto? b?dzie potrafi? ?y? jako sida?ski s?uga, gdy celem jego istnienia b?dzie drapanie swego pana za uchem oraz d?ugimi godzinami szczotkowanie sier?ci.
Dojenie kr?w, by im mleka nie zabrak?o, ?owienie ryb, by chodzili syci.

My?leli?cie ?e rasa Sidan?w nie wiadomo sk?d si? w tej erze pojawi?a??
Nie, ona ju? istnia?a od bardzo dawna, lecz zy?a w ukryciu, p?ki Mruczek nie uzna?, ?e mo?e si? ujawni?.

Tak wi?c ostrzegam, kto pozostanie na tej planecie ?yw, doczeka ery VI, czyli Ery Mruczka!!!

Tyle z rozwa?a? do?wiadczonego krasnoluda, kt?ry obserwuje wszystko ze szczyt?w g?rskich i widzie, jak poma?u ON zaczyna coraz bardziej ingerowa? w nasz ?wiat....

(wiecie, dobra to metoda na wy?adowywanie flustracjii t? er?, mam nadzieje ?e znajdzie si? kto?, kto si? wczuje, mo?e wyjdzie nam fabu?a pod nast?pn? er? :mrgreen: )

(\_/)
(o.O)

[Profil] [PM] [E-mail]
    G?rskie Klany

Churchillek
Szeregowiec

Krasnolud
Rycerz
Wysłany: 2007-04-08, 11:23    [Cytuj]

pozw?lta ?e co? zacytuj?:

[i]"- Aaarrr....!!!
Przez zgie?k bitewny przebi? si? w?ciek?y ryk, zag?uszaj?c na moment pozosta?e odg?osy dochodz?ce z pola walki. Pot??ny, w por?wnaniu ze swoimi wsp??bra?mi, krasnolud w zakrwawionej zbroi, p?dzi? w kierunku os?upia?ego elfa. Dr?c si? niemi?osiernie, kr?ci? nad g?ow? m?y?ce olbrzymim, wyszczerbionym toporem. Poblad?y ze strachu elf upu?ci? miecz i dr??cymi d?o?mi pochyli? tarcz? w kierunku szar?uj?cego przeciwnika. Cofaj?c si?, coraz bardziej mru?y? oczy w oczekiwaniu na nieuchronny cios. Nawet nie liczy?, ?e prze?yje konfrontacj? ze zbli?aj?c? si? maszyn? do zabijania.
- ...rrrgh!!! – urwa? nagle krasnolud, tn?c toporem w tarcz?.
Ostrze rozprys?o si? na kawa?ki, a zdziwiony elf klapn?? na ty?ek, ?ciskaj?c w d?oniach nienaruszon? tarcz?. Wszyscy walcz?cy zamarli i z niepewno?ci? spogl?dali na krasnoluda, kt?ry z g?upi? min? gapi? si? na trzymany w r?ku trzonek topora. Nad polem bitwy zapad?a ca?kowita cisza. Prawie ca?kowita...
- Au?, au?, w mord?, o do diaska! – ugodzony w nog? od?amkiem p?kni?tego ostrza ork, niezgrabnie podskakiwa? w miejscu, trzymaj?c si? za ?ydk?. Siedz?cy na ziemi elf parskn?? ?miechem...
- Sztooop! Ci?cie! Do cholery! Ile tak moszna?! – piskliwy g?os uni?s? si? nad polem bitwy. – Gdzie jeszt ten dure?, rekwiszytor?!"[/i]

"Pewien krasnolud niedu?y
Co mu top?r du?y s?u?y
Chcia? pozna? wojenki smak
Wi?c prosto jak znak
Ruszy? ku ku?ni zakupi?
By ze zbroj? pi?kn? ruszy?
I kupi? tam butki
Bo taki malutki
Obuwie dobre musi mie?
Co go w stopy nie b?dzie gnie??
Gdy kupi? te butki
W ?wiat nie malutki
Gdzie du?o przyg?d spotka go
Bardzo chce wspomina? b?ogo
Swoje czyny wielce
Pi?kne, bohaterskie
Jak z wieloma potworami
I wielkimi gadami
Walczy? i zwyci??a?
Gdy tak pi?knie walczy?
Czas p?yn? mu szybko wielce
I staruszkiem o tyczce
Sta? si? w mik
A czas jak wilk
Grasuje na ?yciu
I ty te? umrzesz kiciu..."

"Dzisiej przyszed? ch?opek od szefa. Jedlim akurat zupe z trupa, a tu jak nie piardnie, jak nie za?mierdzi i pojawia si? taka morda nad kocio?kiem. Gapi si? i gada: "Wy takie owakie, Ja?nie Wielmo?ny, udzielny ksi??? piekie? Diablo nakazuje, aby wasza ha?astra strzeg?a tych krypt od tych schodk?w do tamtych. ?o?d co tydzie?, ?arcie raz dziennie. Jak si? co? nie podoba, to ja mam to w rzyci. I znikn??. Z tej ca?ej gadki to pojelim, i? mamy tu gni? i pilnowa? tych go?ych ?cian. I co wa?niejsze, ?e tu gdzie? s? krypty. Szrama zaraz wys?a? ch?opak?w, co by przepatrzyli za ?wiecide?kami. Nie min??o pare przekl??, a s?yszym wrzask i Gnatogryz wypada zza w?g?a, a za nim kupa ylf?w szermierzy. Prawie zdechlim ze stracha, ale one tylko dopad?y Gnatogryza i wyrwa?y mu nogi z ty?ka. I posz?y sobie. Szrama og?osi?, co by nie rusza? krypt."

Pierwszy kawa?ek jest wyrazem parodii jak? s? wojownicy ... to co tutaj si? dzieje to totalna pora?ka spytacie - to po co gram ... odpowiem a po to zeby was denerwowa? takimi postami :P

Druga cz??? obrazuje to jaki kra? jest malutki w por?wnaniu do ylf?w (szermierzy, paladynow i innego ta?atajstwa)

Trzeci to no w?a?nie ... domy?lta sie sami :P

Og?lnie rzecz bior?c po zmianie wojownicy s? do rzyci.
    B??kitna Gildia

Cerester
Zwyk?y kra? ;)

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-08, 11:47    [Cytuj]

[i]- Dupa mnie boli...[/i] - j?cza? Cerester trzymaj?c si? za obola?? cz??? cia?a. Rycerze i ?owcy wszelkiej ma?ci i do?wiadczenia ch?do?yli go w ni? ca?? sobot? a i na nich nie poprzesta?o.
[i]- Ku?ka mi? sw?da...[/i] - j?cza? Khazik masuj?c swoje zmaltretowana przyrodzenie, kt?re z zapami?taniem mi?tosili przez ca?y dzie? przedstawiciele kilku klas i ras przy czym elfy czyni?y to z przyjemno?ci? i zaanga?owaniem.
Bezimienny elfi paladyn przechodzi? obok i widz?c cierpienie krasnolud?w zadrwi?.
[i]- A wy co? Co tacy zm?czeni?[/i] - rzek? ?wiec?c bezczelnie umagicznionymi sk?rami i ?opocz?c pedalsk? pelerynk?.
[i]- Wal siem wyczeszczu![/i] - odpowiedzia? Khazimierz.
[i]- Pedal wiewi?ra![/i] - zaproponowa? Cerester
[i]- O nie! Tak nie godzi si?![/i] - elf sprzeciwi? si? swym piskliwym g?osem [i]- B?d? musia? spra? wasze s?odkie ty?eczki![/i] - zakas?a? cichutko jak dr?czony pylic? je?o?ak.
Rozp?ta?a si? bitwa... by?a straszna i krwawa... Zaprawione w wypadach do burdeli przyrodzenia krasnolud?w krzycza?y o zmi?owanie a rzycie zaciska?y si? w bezg?o?nym sprzeciwie. Gdy elf sko?czy?, zapali? mentolow? fajeczk? i odszed? zostawiaj?c krasnoludy z w?asnymi problemami i zapewne now? chorob? weneryczn?. W oczekiwaniu na nast?pny turniej krasnoludy zasn??y.
[Profil] [PM] [E-mail]
    Legia P??ksi??yca

Churchillek
Szeregowiec

Krasnolud
Rycerz
Wysłany: 2007-04-08, 11:59    [Cytuj]

Rzycia boli,
Dupa p?ka,
Kusiek swi?dzi,
Jajko st?ka ....

Mora? z tego taki: Krasiu chcesz by? zdrowy? - uwa?aj na ylf?w i pedo?aki.
    B??kitna Gildia

rzeszut
.Hard Core.

Mroczny Elf
Mnich
Wysłany: 2007-04-08, 12:33    [Cytuj]

Kochane kraski , moje mi?e krasulki, dajcie sie wy?ata? jeszcze ze dwa razy i b?d? was broni?, przed moimi wsp??plemie?cami :)

//ale sie porobi?o//

http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=22695
http://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71055707
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
    Mroczne Przymierze

Cerester
Zwyk?y kra? ;)

Krasnolud
Berserker
Wysłany: 2007-04-15, 12:43    [Cytuj]

No to cudo top 10 pokaza?o, ?e nawet rycek mo?e wygra? turniej... W sumie jakbym mia? w rzyci wi?cej hp ni? nie jedna posta? w og?le, to te? bym by? wysoko.
Robi? sobie przerw?... nie b?d? zagl?da? na fora ani w rankingi... tylko klik, klik, klik...
Nie mam ochoty dalej si? wkurza? idiotyczn? przewag? pewnych klas...
Do widzenia za jaki? czas...
[Profil] [PM] [E-mail]
    Legia P??ksi??yca

Parn
GO player

Wysłany: 2007-04-16, 18:55    [Cytuj]

tia szermy ogolnie maja tragedie ... 6 z 10 w top 10 zlotego :) 7 z 10 w srebrnym i 4 z 10 w brazowym :P
[Profil] [PM] [E-mail]

Khhagrenaxx
wszystkoniszcz?cy

Lacert
Szermierz
Wysłany: 2007-04-16, 19:13    [Cytuj]

Najgorzej maj? tradycyjnie: gwardzista i barbu?... No, a po ostatnich zmianach na kolejnych miejscach plasuj? si? jak dla mnie najemnicy i w?a?nie berserkerzy...

Ps. Zagadk? pozostaje dla mnie gra mnichem, nie potrafi? sobie wyobrazi? dla nich przeciwnik?w w topie, ale jako? sobie Varath chyba radzi, w ka?dym razie pewnie te? nie ma zbyt weso?o...
    Veass

ADM
Varath Ohmmm

Krasnolud
Mnich
Wysłany: 2007-04-17, 01:12    [Cytuj]

[quote="Khhagrenaxx"]Ps. Zagadk? pozostaje dla mnie gra mnichem, nie potrafi? sobie wyobrazi? dla nich przeciwnik?w w topie, ale jako? sobie Varath chyba radzi, w ka?dym razie pewnie te? nie ma zbyt weso?o...[/quote]

Jest... ciekawie :P
Turnieje s? z regu?y nieprzewidywalne, brak pewniak?w jako takich (tydzie? temu okaza?o si?, ?e nawet barbarzy?ca mo?e by? gro?ny), przeciwnik?w szukam zawsze poni?ej swojego poziomu, bo w topie ka?dy mnie roznosi...

Po ostatnich zmianach z hp jest nieco lepiej: teraz k?ad? niekt?rych stra?nik?w (dzi?ki jako takiemu czasowi walki mam jakie? 30% szans na wygran?, przynajmiej dop?ki nie w??cz? im bonusu z wytrzymki), ?owc?w nie dbaj?cych o uniki (tu mam szanse 50/50) i niekt?rych szerm?w walcz?cych dwoma broniami (ech, te walki po g?ra 6% na trafienie... :roll: ), ale - jak pokaza? eksperyment na ostatnim turnieju - bersy mog? narazie spa? spokojnie - s? jeszcze poza moim zasi?giem (4/4 topowych bers?w mnie roznios?o, cho? gdy jeden z nich pr?bowa? odda?, to sam dosta? ;P )

Tak czy inaczej mnicha w topie z?otego turnieju jeszcze d?ugo, d?ugo (je?eli kiedykolwiek) nie zobaczycie... Ale jak to si? m?wi, poczekamy - zobaczymy ;-) Ja tam jestem cierpliwy. Mo?e musi up?yn?? 100, mo?e jeszcze 200 poziom?w, ale kiedy? nadejdzie chwila mnisiej chwa?y >:D Mojej chwa?y :P saa-saa--saa-saa-saaa :lol:
[Profil] [PM]
  GWN

[ ODPOWIEDZ ]