Wojownicy Strona Główna Wojownicy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[split] Projekt XXX
Autor Wiadomość
Artax
Nizio?

Gnom
Mnich
Wysłany: 2007-04-11, 23:04    [Cytuj]

Co do projektu XXX, to szczerze m?wi?c jest tam wiele niedoci?gni??, z kt?rych niedawno sobie zda?em spraw? g??wnie przez mojego koleg?, ale jest tam te? wiele opcji, kt?re chcia?bym aby si? znalaz?y kiedy? w wojach, nie koniecznie w takiej postaci Poza tym jest jedna powa?na r??nica mi?dzy XXX, a wojami, w XXX wierze, ?e b??dy, kt?re istniej? i si? pojawi? w przysz?o?ci zostan? naprawione. W wojach mamy wra?enie, ?e owszem b??dy zostan? poprawione w jednym du?ym updacie i zostanie uruchomiona nowa era, a wraz z ni? powstanie mn?stwo nowych bug?w, kt?re zn?w nie b?d? poprawiane.
Poza tym wojowie dla mnie kiedy? mia?y ogromn? zalete, mia?em jaki? wp?yw jak ta gra b?dzie wygl?da? (mniejszy b?d? wi?kszy, ale mia?em), obecnie wp?yw graczy w moim odczuciu jest ?aden i je?li s?ysz? od cz?onk?w Teamu, ?e ich wp?yw jest te? ?aden to a? si? odechciewa bra? udzia? w dyskusjach na forum og?lnym, po co zg?asza? bugi i propozycje, kt?re zostan? przedyskutowane w gronie graczy, kt?rzy ci?gle wierz?, ?e Wojtek czyta to forum.
Nie podoba mi si? ton mojego postu :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Madaj

Elf
Szermierz
Wysłany: 2007-04-11, 23:19    [Cytuj]

a nie moznaby powiedziec tworcy XXX i wojtkowi zeby polaczyli kody tych gier? (nie znam sie na tym :P ) zeby wziac co najlepsze z Wojow i co najlepsze z XXX i polaczyc? Wy jestescie eksperci ja ciemna masa :) daloby sie tak zrobic?

Droo?d?
The Uroczy Buc

Gnom
Stra?nik
Wysłany: 2007-04-12, 00:15    [Cytuj]

[quote="Madaj"]a nie moznaby powiedziec tworcy XXX i wojtkowi zeby polaczyli kody tych gier? (nie znam sie na tym :P ) zeby wziac co najlepsze z Wojow i co najlepsze z XXX i polaczyc? Wy jestescie eksperci ja ciemna masa :) daloby sie tak zrobic?[/quote]

Wojtek dostawa? wielokrotnie oferty pomocy od r??nych programist?w. Byli ludzie kt?rzy chcieli, za darmo, pom?c naprawia? bugi i ulepsza? "Woj?w". Niestety wszyscy wiemy jak jest. Je?li za? chodzi o ??czenie kod?w... Nie mam poj?cia po co XXX mia?oby co? bra? z "Woj?w" skoro w zasadzie wszystkie te elementy posiada.

Emilu... nie mog? Ci tego powiedzie? ;)

[center]
[b]B[/b]ardzo [b]U[/b]czciwy [b]C[/b]z?owiek [/center]
[Profil] [PM]
    Legia P??ksi??yca

LOGAN_SAN
Rekrut z ambicj?

Mroczny Elf
Szermierz
Wysłany: 2007-04-13, 19:15    [Cytuj]

To jest tajemnica wojskowa :mrgreen:

Etrius
Vane?czyk

Krasnolud
Rycerz
Wysłany: 2007-04-15, 11:45    [Cytuj]

Tw?rzcie i kombinujcie dalej, a mo?e co? z tego b?dzie :P Jak b?dzie trza wi?cej graczy to dajcie zna?, testowania si? nie boj?. :mrgreen:

[Profil] [PM] [E-mail]
    Veass

[ ODPOWIEDZ ]