Wojownicy Strona Główna Wojownicy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaj?cia z Szar?owania
Autor Wiadomość
Droo?d?
The Uroczy Buc

Gnom
Stra?nik
Wysłany: 2006-05-01, 16:59   Zaj?cia z Szar?owania

Stary krasnolud rozejrza? si? po sali. Dobrze pami?ta? to miejsce z czas?w gdy sam pobiera? nauki murach tej szko?y. Wprowadzone przez niego modyfikacje i przeszkody ocenia? na bardzo dobre do cel?w dydaktycznych. Mo?e nie zrobi z m?odzierzy sza?wojownik?w ale dopilnuje ?eby ka?dy jeden potrafi? odnale?? si? w dzikiej szar?y na zgrupowania nieprzyjaci??. U?miechni?ty wyszed? na korytarz przed ogromn? sal? i usiad?szy na ?aweczce pod ?cian? zacz?? w spokoju czy?ci? sw?j pe?en obrzydliwych plam i ?lad?w rdzy top?r. Pozosta?o mu tylko czeka? na pojawienie si? pierwszych student?w.

[center]
[b]B[/b]ardzo [b]U[/b]czciwy [b]C[/b]z?owiek [/center]
[Profil] [PM]
    Legia P??ksi??yca

Alexa
Ot tak :)

Elf
Szermierz
Wysłany: 2006-05-04, 15:16   

Derithien cichutko zakrad?a si? do ?aweczki na kt?rej siedzia? stary Bergenor i ... przy?o?y?a mu sw?j miecz do szyi. – O ho, co ja widz? – kto? tu nie by? czujny. - Powiedzia?a odsuwaj?c miecz.To jak? Ma?y trening? - Doda?a i u?miechn??a si? zach?caj?co.

Anio? Zag?ady z
V Chor?gwii Legii P??ksi??yca
[color=#009999]Absolwentka [b]Turkusowej Szko?y Rycerskiej[/b]
[/color][/color]
[Profil] [PM] [E-mail]

Droo?d?
The Uroczy Buc

Gnom
Stra?nik
Wysłany: 2006-05-04, 22:58   

-S?ysza?em ci? jeszcze gdy wchodzi?a? po schodach. - Krasnolud nadal wpatrywa? si? w ostrze swego topora, powoli i dok?adnie je ostrz?c. - Masz zamiar u?y? tego scyzoryka dzieciaku? Je?li nie to ruszaj sw?j szanowny ty?ek do ?rodka i odwie? bro? i zbroj? na stojaki. - Sza?wojownik powoli wsta? niedbale odtr?caj?c miecz na bok. Wchodz?c do sali zatrzyma? si? jeszcze na chwil?. - Je?li jeszcze raz wyci?gniesz na mnie bro? to po?a?ujesz. - Po tych s?owach krasnolud spokojnie wszed? do ?rodka.

[center]
[Profil] [PM]
    Legia P??ksi??yca

Alexa
Ot tak :)

Elf
Szermierz
Wysłany: 2006-05-05, 00:00   

Yyy...eee...hmm...w zasadzie to przepraszam za to... - Derithien pr?bowa?a jako? wyt?umaczy? sw?j ?art jednak jej to nie wychodzi?o. By?a zaskoczona odpowiedzi? Bergenora. No, ale czego spodziewa? si? po starszych, oni zazwyczaj nie maj? poczucia humoru. Pos?usznie wesz?a do sali, odwiesi?a bro? i czeka?a na polecenia krasnoluda.

Anio? Zag?ady z
V Chor?gwii Legii P??ksi??yca
[color=#009999]Absolwentka [b]Turkusowej Szko?y Rycerskiej[/b]
[/color][/color]
[Profil] [PM] [E-mail]

Yarpen
Wredota

Mroczny Elf
Berserker
Wysłany: 2006-05-05, 00:02   

Youri spacerowa? po pustych korytarzach TSR gdy nagle us?ysza? jakie? g?osy, poszed? to sprawdzi?. Gdy zobaczy? Derithien i Bergenora ucieszy? si? chocia? mia? nadzieje ?e spotka nowych uczni?w.
"Jak ma?e dzieci" - pomysla?, sta? w drzwiach i spogl?da? na poczynania absolwent?w Turkusu.
[size:4=10][color:5=#009999]..::Grow in Power::.. [/color:5][/size:4]

[img:6]http://img349.imageshack.us/img349/9725/sig2pc1.jpg[/img:6][/center:7]
[Profil] [PM] [WWW]
    Legia P??ksi??yca

Droo?d?
The Uroczy Buc

Gnom
Stra?nik
Wysłany: 2006-05-07, 17:11   

-Dobrze wi?c. Kiedy ju? sko?czyli?my z tymi bredniami zaczynamy szkolenie. Mam ci? nauczy? szar?owa? i zrobi? to cho?by to mia?a by? ostatnia rzecz jakiej si? w ?yciu nauczysz. Na pocz?tek jednak powiedz mi dziecko co czujesz gdy ruszasz na wroga? Jakie my?li kr??? ci po g?owie? Zastan?w si? dobrze i odpowiedz zgodnie z prawd?. Wbrew opiniom to co czai si? wewn?trz wojownika jest r?wnie wa?ne jak jego sprawno?? fizyczna.

[center]
[Profil] [PM]
    Legia P??ksi??yca

[ ZAMKNIĘTY ]